Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BAŞAK YENİAYI

tarafından | Eyl 13, 2023 | Astroloji | 0 yorum

15 Eylül 2023 Cuma günü Ankara saatiyle 04.39 te Başak burcunun 21.58’inci dakikasında Denebola sabit yıldızının üzerinde gerçekleşecek olan yeniayı deneyimleyeceğiz.

Başak burcu ekilenlerin hasat zamanını temsil eder. Kişisel haritalarımıza göre hayatımızda olumlu veya olumsuz hasatlarımız bizi bekliyor olacak.

Denebola etkileri çok iyicil görülmeyen, eleştiri yıldızı olarak tanınan bir sabit yıldızdır. Bu sabit yıldızın etkileriyle kişi istediği her şeye sahip olabilir. Fakat sahip olduğu ya da elde ettiği konumla ilgili öngörülemeyen tehlikeler söz konusu olacaktır. 

Denebola sabit yıldızı tutarsızlık ve dengesizliği simgeliyor. Bu yüzden hayatımızla ilgili dikkat etmemiz gereken husus her konuda dengeyi kurmak ve korumaktır. Kişinin en büyük düşmanı düşünmeden hareket eden kendisi olacaktır. Aşırılıklardan kaynaklanan hatalar yüzünden birçok şeyin kaybedilme riski vardır. Çıkarlar uğruna yapılan etik olmayan menfi hareketler ve kuralları hiçe sayan davranışların neticesi kişiye misliyle dönecektir. Özellikle bu günlerde net olmayan, çözümü zamanla gerçekleşebilecek konularla ilgili ısrar etmekten, yorum yapmaktan, tartışmaktan kaçınılmalıdır.

Hayat koşulları insanoğlunu birçok konuda seçim yapmaya ve hiç alışık olmadığı yeni bir hayat düzenine geçmeye zorlayacaktır. Şehir ya da ülke göçleri artış gösterecektir.

Erkek egemen davranışlar, kadınlara karşı ilkel tutum ve söylemler cinsellikte sapkınlıklar fazlalaşabilir. Kadın ya da çocukların mağduriyeti gündem oluşturabilir. Şiddet gören kadınlar kazanılmış hak ve özgürlükleri için başkaldırıp, seslerini daha gür çıkaracaklar.

Başak Yeniayı kişisel haritalarımıza göre ün, yetki ve mali konularda şans verebilir. Aile büyüklerimizden, yakınlarımızdan, çevremizden hiç ummadığımız yardım ve destekler alabiliriz. Bu şanslara sahip olacak kişiler kıskançlıklardan kaynaklanan ihanet ve düşmanlıklara maruz kalabilir.

Tüm dünyada kısıtlanma ve kısıtlama konuları ön plana çıkacak, insanoğlu eski alışkanlıklarından ve lükslerinden yavaş yavaş feragat etmeye başlayacak.

Dev şirketlerin maddi çöküş ve iflasları devam edecek.

Yine tüm dünyada ayaklanma ve yağmalama riskleri artacak.

Ülkemizde Türk milliyetçiliğinin ön plana çıkacağı görülecektir. Aşırı milliyetçilik ülke ile ilgili konularda daha fazla sahiplenici tavırların artmasına sebep olacaktır. Vatan, toprak, bayrak gibi konuları önceliği yapmayan kişiler sert eleştirilere maruz kalacaktır. 

Tüm dünyada doğanın sert ve yıkıcı yüzü tetiklenebilir. Büyük meteorolojik olaylar görülebilir.

Tarımla ilgili verimsizlik ve olumsuzluklar artabilir.

Ekonomik alanda Maliye bakanlığından para ve bankalarla ilgili beklenmeyen yaptırımların konuşulmaya başlanacağını ve tepkilere göre verilen kararların yürürlüğe girip girmeyeceğine karar verileceğini söyleyebilirim.

Böbrekler, sistit, bağırsak enfeksiyonu, kuyruk sokumu ve bel hastalıkları ve boğaz bölgesinde oluşabilecek sağlık problemleri görülebilir.

Yanımızda çalışanlardan gelebilecek zararlar söz konusu olabilir.

Başak burcunun analitik düşünce yapısı, detaylara bakış açısı problemlerin çözülmesinde kolaylıklar sağlayabilir.

Bu dönemde size her ne kötülük yapılırsa yapılsın kin ve intikam gibi duygu ve eylemlerden uzak durmalı, gücümüzü daima olumluya çevirmeliyiz. Unutmayalım ki, bu dönemde ilk yumruğu atan, dayağı yer.

Sevgiler…

#Astroloji

#Astrology

#Astrojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Başakyeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This