Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BAŞAK DOLUNAYI

tarafından | Şub 21, 2024 | Astroloji | 0 yorum

24 Şubat 2024 günü Ankara saatiyle 15.30 itibariyle Başak Dolunayı gerçekleşecek. Kısa süreli şanslar ve iyicil etkiler söz konusu olacak, fakat bu iyicil etkilerin hemen fark edilmesi ve harekete geçilmesi çok önemlidir.

Bu dönemde kişilerin kendi alanlarıyla ilgili konularda uzmanlaşmak amacıyla eğitim alması veya kendini geliştirmesini destekleyici göstergeler var. Bu eğitimler kişinin işinde otorite konumuna gelmesini sağlayabilir. Eğitimler için kişi farklı şehir ya da ülkelere gidebilir.

Zor durumlar ya da riskler ortaya çıksa da her hâlükârda gelecek yardımlar ve şanslar önümüze çıkacaktır. Destek ya da köstek olabilecek, hayat ritmimizi değiştirecek ani değişimler olacak. Balık burcu haritanızda hangi evi temsil ediyorsa, o ev konularıyla ilgili şanslar söz konusu olacak. Belki bu desteklerin biraz geç gelmesi söz konusu olabilir. Önümüze gelecek olan şansları abartarak ya da şımararak yanlış kullanmamaya özen gösterilmelidir.

Yaşanan yoğun deneyimler, kişiyi enerjisini nasıl kullandığına bağlı olarak pozitif veya negatif olarak etkileyecektir. Negatif etkiler kişileri patavatsız ya da yersiz davranışlara yönlendirebilir.  Bundan dolayı kayıplar ve problemler yaşanabilir.

Gökyüzünde kaçırma, kaçırılma ve zulüm görme tehlikesini tetikleyen göstergeler bulunuyor.

Sahtekârlık, hile ve düzenbazlık farklı alanlarda hızlı bir şekilde artarak devam edecek.

Gereksiz harcamalar, eli açıklık ve israf ekonomik olarak bireyleri zorlayabilir.

Dünya genelinde ihmalden kaynaklanan havadan ve dumandan kaynaklanabilecek tehlikeler söz konusu olabilir. Fırtınalar, gemi kazaları, yanardağı felaketleri, sis, duman ve yangın tehlikeleri gündeme gelebilir.

Ülkemizde toplumsal konularda sıra dışı şekilde provokatörlük yapmaya kendini adayan kişiler ortamları tehlikeli hale getirebilir. İğneleyici tavır ve sözler büyük savaş ve mücadelelere yol açabilecek tartışmalara dönüşebilir.

Seçim gündeminde herkesin alt planda ya kurtarmak istediği bir kişi ya da ne olursa olsun kazanmak istediği bir zafer ihtiyacı yatmaktadır. Kazanmak uğruna suça ve yalana eğilim artabilir. Kişiler kışkırtıldığı zaman ağız dalaşına girip çok sert konuşabilir.

Önümüzdeki altı ay boyunca birçok alanda vergi artırımı, geçmişte yaşanan varlık vergisinin benzeri alışılmamış konular gündeme gelebilir. Toplumsal tepkiler neticesi politikacıların bir araya gelmesiyle sosyal iyileştirmeler gerçekleşebilir.

Politik anlamda tutarsızlıklar ve güncel olmayan, önemsiz konuların gündeme gelmesi gündemi boş yere meşgul edebilecek.

Yediğiniz yemeklerden veya farklı konulardan kaynaklanan zehirlenmeler yaşanabilir. Sahte alkolün yol açabileceği olumsuz olayların oluşması mümkün olacaktır.

Ani kalp, kemik, kulak, duyma problemleri, diz, deri hastalıkları riski görülebilir.

Kaza, çatışma, ateşli silahlardan gelen hasar ve yaralanma riskleri söz konusu olabilir.

Her türlü ikili ilişkide ister eş, sevgili, dost, arkadaş ya da ortak olsun, karşı tarafa kefil olmak, eşya emanet etmek, borç vermek veya benzer davranışlardan kaynaklanan hiç umulmayan kayıplar yaşanabilir.

Herkesin kendisine bir borcu varmış gibi hisseden ve davranan kişilerden uzak durun.

Bu günlerde kişi sadece kendisine değil, başkalarının yararına da hizmet etmeli. Kişi ne kadar gücünü ve yardımını ne kadar başkalarının yararına kullanırsa, kendi korunması bir o kadar artacaktır. Bundan dolayı bol bol sadaka verin ve özellikle sokak hayvanlarını besleyin.

 İyileşme kişinin sadece kendisini değil, tüm yaratılanları sevmesiyle gerçekleşebilir.

Sevgiler,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#BaşakDolunayı#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This