Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BALIK YENİAYI

tarafından | Şub 26, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Balık burcu denilince akla cemrelerin düşmeye başlamasıyla beraber tabiatın yeniden canlanması ve bahar akla gelir. 2 Mart 2022 günü saat 20.33 itibariyle Balık yeniayını deneyimleyeceğiz. Tüm dünyada savaş ile beraber birçok önemli olayın art arda yaşanıyor olması ve buna bağlı suskunluklar endişelere sebep oluyor ve olmaya da devam edecek. Dünyayı yönetmeye aday olmuş, seçilen ve yöneten insanların görevi bir an önce savaşı kınamak yerine Ukrayna’daki savaşın sonlanması için ellerinden geleni yapmaktır. Tüm dünya liderlerinin tek amacı savaşın yarattığı korkulardan herkesi kurtarmak, dünya barışı için şartsız koşulsuz el ele vermektir.

Balık yeniayında kişiler daha bağışlayıcı ve fedakâr olabileceği gibi gerçeklerden, acıdan, problemden, aşırı yükten kaçma eğiliminde olabilirler. Bu dönemde aldanma, aldatılma, kurban olma ve kurban edilme temalarıyla beraber mağduriyet senfonilerine şahit olabiliriz. 

Toplumun genelini ilgilendiren konularda bazı bilgilerin tamamen yanlış ve bilgi kirliliği olduğu ortaya çıkabilir.

Ticarette dürüst ve namuslu olmak, yalan söylememek, borca önem vermek, zamanında ödemeleri yapmak, vergilere karşı hassas olmak büyük önem taşıyor. Bu dönemde bazı kişilerin vaatlerini yerine getirmediğini görebilirsiniz. Eşin geliri ya da ortak, hisseli mal, gelir ve paralar konusunda olumlu ya da olumsuz ani gelişmeler yaşanabilir. Mümkün olduğunca işinizi sağlama almak için gerekirse bir avukat yardımıyla anlaşmalarınızı sıkı bir kontrolden geçirip, kendinizi garantiye alın.

İçinde bulunduğumuz savaşın dünya ekonomisine olan etkileri sarsıcı olarak hissedilecek. Şaşırtıcı gelişmeler dünya ekonomisindeki düşüşlere, çöküşlere ve iflaslara yol açacak. Bu gelişmelerin ülke ekonomisinde borsa, tahvil ve spekülasyon kaynaklı düşüşlere yol açabileceği aşikârdır. Maddi olumsuzluklarda şayet kişiler bilinçli hareket ederse kendini koruyabilir.

Dünyadaki kral, kraliçe ve devlet büyüklerinin, liderlerinin düşüşü, ölümü, devrilmesiyle ya da suikasta uğrama risklerinin ardından yerlerine yeni liderlerin gelmesi ve yükselişleri gündem olacaktır.

Birçok ihtiyaç malzemesi ve yiyecek maddelerinin azalması, fiyatların yine artmasına neden olacak. Bu kıtlık ya da yokluk olarak adlandıracağım dönemin süreceği kanısındayım. Bundan dolayı erzakları yedeklemenin doğru olacağını düşünüyorum. 

Denizlerle ve boğazlarla ilgili gelişebilecek tehlikeler olabilir. Şiddetli yağışlara dikkat etmek ve önlem almak gerekir.

Askeri bölgelerde ya da sınırlarda patlama, yangın ve saldırı riskini göz ardı etmemek gerekir.

Bu dönemde vücut direncimiz düşük olabilir. Sebebini bilmediğimiz ağrılar yaşayabiliriz. Boğaz, boğaz bölgesi rahatsızlıkları, ses telleri, tiroid, bel ve kas ağrıları yaşayabiliriz. İlaç, alkol kullanımındaki aşırılıklar sağlığımızı tehdit edebilir. Beslenme sorunları gelişebilir.

Aşk ilişkilerinde anne sevgisi gibi duru bir sevgiye ihtiyaç duyabiliriz. Bundan dolayı partnerlerimizden maddi manevi beklentilerimiz yetersiz kalabilir. Bunun getireceği duygular neticesi kendimizi tamamlanmamış hissedebiliriz. Yetersizlik, sevilmeme duygusu, reddedilme hissi, ilişki içerisinde kişinin kendini yalnız hissetmesi gerginliklere, kavgalara ve hatta ilişkinin dönülemez yollara girmesine sebebiyet verebilir.

Manipülasyon, kibir, abartı, kin, nefret, kıskançlık, dedikodu, intikam, doyumsuzluk, saplantı içeren ilişkiler, sözel ya da fiziksel tacizler gündeme gelebilir. Bu tip olaylara karşı direncin artacağını ve hatta bu tip durumlarda art niyetli insanların anında karşılık bulacağını söylemeliyim.

Mal, mülk, arsa, toprak konularıyla ilgili ummadığımız problemler önümüze çıkarak bizleri uğraştırabilir.  Özellikle evlerimiz içten ya da dıştan gelebilecek olan hiç ummadığımız tehlikelere, hırsızlıklara, tadilat, tamirat problemlerine açık olabilir.

Medya ile ilgili problem yaratacak gelişmeler ortaya çıksa da engellenebilir.

Yazılı ve sözel iletişimde zorlanmalar, küslükler, alınganlıklar ve dolandırılmalara dikkat edelim. 

Seyahatle ilgili konularda birtakım aksilikler önümüze çıkabilir.

Kimlik ve benzeri eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.

Gizli aşk ilişkileri, skandal niteliğinde ilişkiler gündem yaratabilir.

Yalanların, kurnazlıkların ortaya dökülmesiyle beraber çıkar ilişkilerinde dağılmalar ve ispiyonlar görülecek.

Bu dönemde en çok çocuklarımıza dikkat edelim ve onları koruyalım.

Hayatımızda önemi olan kişilerden gelecek ve sevindirici yardımlar en büyük dayanağımız olacaktır. 

Dünyadaki hiç kimsenin fikri bir insanın canından daha önemli değildir. Barış içinde gülen çocukların özgürce koşup oynayabileceği bir dünya dileğimle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Balıkburcundayeniay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This