Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Balık Dolunayı

tarafından | Eyl 18, 2021 | Astroloji | 0 yorum

21 Eylül 2021 günü 02.54 itibariyle Balık dolunayını deneyimleyeceğiz. Bu dolunayda duygularımız değişkenlik gösterebilir. Kandırma/kandırılma, aldatma/ aldanma, dolandırılma olasılıkları gündeme gelebilir. Pembe hayallerden bir an önce sıyrılmalı ve gerçek sorumluluklarımıza yoğunlaşmalıyız.
İnsanoğlu tuhaf bir yaratıktır; “hiç düşmem, asla ölmem” diye düşünür. Fırtına yaklaştıkça düşüşün engellenmesi adına mantıksız hareketler, gereksiz sözler, boş vaatler ortaya çıkar.
Kimsenin aynaya bakmadığı eleştirel bir dönemdeyiz. Sadece başkalarının açıklarını görmek ve eleştirmek üzerine kurulu bir hayat yaşıyoruz. Hasat mevsimini temsil eden Eylül ayında yüce alemin ödül ve ceza sistemi devreye giriyor. Aslında bugüne kadar ektiğimiz olumlu/olumsuz her tohum çiçeklerini açtı. Yavaş yavaş meyvelerini vermeye başlıyor. Gelişmeler karşısında “neden ben bunu yaşıyorum” demeden hâlâ iyiye ve güzele şansımızın olduğunu unutmamalıyız. Ümidimizi kaybetmeden şimdi, şu an çocuklarımıza, yepyeni yaşamlara, yarına ve geleceğe umut dolu güzel tohumlar ekmeliyiz. Başkalarının haklarını unutanı Yüce Alem unutmaz, yanına koymaz. Güzellik ve iyilik ekmeyenin vah haline…
Bu dönemde hiçbir şey yapmadan kolay yoldan para kazananlar ile alnının teri ve emeği ile çalışarak hiçbir şey elde edemeyenlerin savaşı olacak. Ahlaki bozulmalardan kaynaklanan olaylara karşı sert tutum ve davranışlar gündeme gelecek.
Kutuplaştırılmaya, ani öfke ve saldırganlığa sebep olacak davranışlara karşı kontrolünüzü elinizde tutun. Sert tavır, ego ve güç takıntısı anlaşmazlıklara, kavgalara sebebiyet verebilir. Anlaşmazlıklar adalete intikal edebilir. Öfkemize hâkim olmalıyız.
26 Eylül itibariyle Merkür durağan konuma geçecek ve iki gün sonra ise retro harekete başlayacak. Hepimizin de artık bildiği gibi iletişim ve teknolojik aletlerde arızalar, seyahatlerde ve eğitimde gecikmeler, ertelenmeler, kaybolan ya da çalınan eşyalar söz konusu olabilir. Önemli kararların ve imzaların retro sonrasına kalmasında fayda olabilir. Yazılı ve sözlü iletişime, atılacak imzalara, e-postalara, kontratlara dikkat edilmeli, mükünse önemli görüşme, atılım ve imzaları retro sonrasına ertelemeliyiz. Yolculuğa çıkarken her şeyi kontrol etmeli, her aksiliği göz önünde bulundurmalıyız.
Hava şartlarının değişimiyle beraber salgın hastalıkların artması vaka sayısını yükseltip, kayıp riskini arttıracak. Doğal olarak en geç ay sonundan itibaren yeni önlem ve yasaklar, seyahat kısıtlamaları, eğitim hayatında aksamalar gündeme gelecek.
Bu dönemde kronik hastalıklar, sindirim sistemi, bağırsak problemleri, bel, böbrek, zührevi hastalıklara ve zehirlenmeler yaşanabilir. Gözlerle ilgili ani tehlike ve rahatsızlıklar da söz konusu olabilir. Nedeni belli olmayan rahatsızlıklar ve yanlış teşhisler gündeme gelebilir. Herhangi bir müdahale söz konusu olursa muhakkak ikinci bir doktordan teyit almakta fayda olacaktır.
Alkol ve bağımlılık yapan maddeler ile ilgili problemlere dikkat edilmeli.
Bazı kişilerin çıkarı uğruna gözüne bir perde iner ve gerçeği görmezden gelir. Üstelik menfaati uğruna bilinçli ya da bilinçsiz hata üstüne hata yapar. İşte tam da bu noktada güç savaşlarına şahit olacağız. Sırların yıkamayacağı duvar, engel yoktur. Gizli saklı kalmış gerçeklerin açığa çıkması, iftira, entrika ya da skandallar neticesinde itibarların zedelenmesi ve sahip olunan mevkilerin kaybedilmesi mümkün olabilir.
Maddi konularda düşünmeden alınan kararlardan pişmanlık duyabiliriz. Ekonomik kayıplar, maddi zorlanmalar, sorumlulukların ve yüklerin artması söz konusu olacaktır. Görevlerimizin ve sorumluluklarımızın artması da içinde bulunduğumuz dönüşümü hızlandıracaktır.
Dış ülkeler ile yapılan ya da yapılacak olan finansal anlaşmalarda, bankalar, borç ve kredi mevzuları hayal kırıklığı yaratabilir. Verilen vaatlerin tutulmama ihtimali yüksektir. Bu ihtimal ekonomiyi zora sokabilecek unsurlar taşımaktadır.
Bu dönemde yeni projelere başlamak, yatırımlarınızı her şeyi göze alarak riske sokmak olabilir. Kaybetmek istemiyorsak enine boyuna hesap yapmalı, her ihtimali düşünmeliyiz.
İş hayatında üstler tarafından verilen emirlerin uygun olmadığını düşünüyorsanız yazılı emir verilmesini talep edebilirsiniz. Aksi takdirde size verilen o işlerle ilgili başınız ağrıyabilir. Üstlerin ve otorite konumundaki kişilerin çalışanlarına karşı davranışlarına dikkat etmesi gerekir. Davranışların baskı ve olumsuzluk içermesi iş yerlerinde huzursuzluk, isyan ve grevlere yol açabilir.
İkili ilişkilerde duygu ve istekler arasında bocalanmalar yaşanabilir. Kişi sevgi ya da aşkına yeterince karşılık bulamadığı hissine kapılabilir. Böyle durumlar karşısında kişinin kendine şu soruyu sorması gerekir: “Hareketlerim neticesinde elde ettiklerimi kaybetme riskini göze alabilir miyim?” Duygu ve davranışların çatışması dışarıya öfke patlamaları olarak yansıyabilir.
İkili ilişki ve ortaklıklarda, ortak gelirlerde, eşin ya da sevgilinin maddi konularında sorunlar, öngörülemeyen tutarsızlıklar, kontrat, sözleşme ve hukuki davalardan zarar görme durumu söz konusu olabilir. Tartışmalardan uzak durun ama bu hakkınızı savunmayacağınız anlamına gelmesin.
Dışarıdan gelen baskıların iç huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. Dönüşeceğiz, dönüşüme direnmenin üzerimizde kalıcı izler bırakacağını unutmamalıyız.
Bilimde, sanatta ve mistik yeteneklerde yaratıcılık söz konusu.
Hava koşullarında ağırlaşmalar başlayacak.
Kadınlarla ilgili kavgalar, anlaşmazlıklar ve hayal kırıklıkları görülebilir. Ayrıca kadınlar sinirli ve saldırgan kişilerden gelecek olan fiziksel ve ruhsal şiddete maruz kalabilirler.
Bu dönemde şizofrenik tavırlara rastlayabiliriz.
Hapishane ve mahkumlarla ilgili konular gündeme gelebilir.
Sevgiyle…
Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#AşkımGüney

#Balıkdolunayı

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This