Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BALIK DOLUNAYI

tarafından | Ağu 28, 2023 | Astroloji | 0 yorum

31 Ağustos 2023 günü Ankara saatiyle 04.36 da Balık burcunda bir Süper Ay gerçekleşecek. Aynı takvim ayı içerisinde bir dolunay, bir yeniay gerçekleşir. Şayet aynı takvim ayı içinde iki dolunay gerçekleşirse buna Mavi Ay, Süper Ay ya da Mavi Dolunay diyoruz. Mavi Ay dünyaya en yakın konumdayken gerçekleşecek. O gece lütfen Ay’ın mavi olacağını düşünmeyin.

Dolunay haritasında Venüs, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüton retrosuna Merkür retro da dâhil oldu.

Aşk, ilişkiler veya işle ilgili problemleriniz varsa biraz geri çekilip kendinize zaman tanıyın. Olayların üzerine gitmeyin. Venüs ve Merkür retrolarının gölgeleriyle birlikte bitmesi bir nebze de olsa hepimizi rahatlatacaktır. Venüs retrosu 5 Eylül, Merkür retrosu 16 Eylül günü bitecek olsa da on beş günlük gölgeli günler aynı etkiyi göstereceğinden retro hareketlerinin bitişinin üzerine on beş gün ilave etmekte fayda olacaktır.

Negatif düşünceler, endişe, vesvese ve aksilikler çok yoğun olarak hissedilebilir. Duygusal dürtülere kapılıp, ani kararlarla enerjimizi yanlış kullanmamaya, kendimize ve etrafımıza zarar vermemeye özen göstermeliyiz.

Başkalarının hatalarını bulup, yermek, konuşmak yerine retroların yoğun olduğu bu dönemde dürüstçe aynanın karşısına geçip, kendimizi ve hayatımızı irdelemeliyiz. Uzun zamandır tamamlayamadığımız, yarım bıraktığımız işleri tamamlayarak kendimizi oyalamalı, yeni işleri adım atmamalıyız.

Bu dönemde zorlu sorunlarla yüzleşmeler artacak, hayallerin yerini gerçekler alacak. Gökyüzü kişinin elindeki imkânlarla beraber mevcut konumunu koruyabilme ve sürdürebilmesi için sürekli olarak mücadele etmesi gerektiğine işaret ediyor. Var olan hayat koşullarının korunması tüm insanlığın önceliği olacak.

Bu dönemde kişi yanlış eylemleri neticesinde en çok kendi kendine zarar verme potansiyelinde olabilir.

İdealist, çalışkan ve hedef odaklı kişiler için başarı, yükselme ve olumlu gelişmeler ve hak edişleri olacak. Kararlılık, istikrar ve sıkı çalışma temposu başarıyı getirecektir.  

          Yer, barınma, ev problemleri artabilir. Evsiz olmak, hatta sokakta kalmak gibi zorlu şartlarla karşı karşıya kalınabilir.  

Yakın arkadaş, akraba veya dostlarla ilgili ikiyüzlülük, sahtekârlık ve ihanetler görülecektir. Maddi ve manevi olarak kime fikir danışacağınız konusunda dikkatli olun. Duyduğunuz veya okuduğunuz her bilgiye teyit etmeden kesinlikle inanmayın.

Bazı insanlar dobralık kisvesi altında dile getirdikleri konular aracılığıyla gerçek yüzlerini ortaya koyacaklar.

Tüm dünyada devlet liderleri ve yöneticilerinin baskıcı politikalarının artması, ırkçı ve aşırı fanatik grupların insanlık dışı fikirlerindeki artış, liderlerin değişmesi veya devrilmesi amacıyla yapılacak olan isyan, ayaklanma, devrim, darbe ve hatta suikast konuları ön plana çıkabilir.

Global anlamda ekonomik alanda ve para piyasalarında bir daralma, kayıp veya blokajlar söz konusu olabilir.

Ülkemizde Türklük ve Türk milliyetçiliği görüş ve duygularında artış gerçekleşecek.

Bilim adamları, öğretim üyeleri, din adamlarının veya halkı ilgilendiren hukuksal alanda aleyhte kararlar ya da kanunların yanlış kullanımı gündemi meşgul edebilir.

Askeri konularda, subay veya askerlerle ilgili ani ve olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir.

Sağlık ve eğitim alanında bir takım problemler gündeme gelebilir.  

Göçmenlerle ilgili sorunlardaki hızlı artış sonrası yeni adımlar atılacak. Yasal olmayan bütün faaliyetlere hukuksal yaptırımların uygulanması kaçınılmaz olacaktır.

Ülkemizde bilim ve teknoloji alanında ilginç gelişmeler gerçekleşebilir.

Ekonomi ve hazine alanında beklenmedik reformlar, birbirini takip eden hızlı gelişmeler gerçekleşebilir. Daha yüksek gelir kazanmak amacıyla düşünmeden yapılan yatırımlar kazanç kadar kayıp riski veriyor. Kişisel haritalara göre birçok kişi gayrimenkul alanında kazanım elde edecek ve maddi konforunu yükseltecek.

Altın, gümüş gibi değerli madenlerde “geçici” bir düşüş söz konusu olabilir (Bu bir yatırım tavsiyesi değildir).

Önemli ve büyük şirketlerin ekonomik zorlanmaları iyi yönetilemezse iflas açıklamalarını yaptırır. Bu iflaslar şirketlerin ortak ya da hissedarlarını zor durumlara düşürür.

Aldatıcı ortaklık ve yatırımlar ticari kayıplar verdirir.

Hava koşullarındaki değişkenlik sebebiyle toprak verimsizlikleri artabilir ve ekinler zarar görebilir. Kıtlık ve kıtlık bilinci en önemli sorunlardan biri halini alabilir.

Sağlık açısından ihmal edilen rahatsızlıklar ya ciddi bir hal alabilir ya da kronikleşebilir. Ani kalp, böbrek rahatsızlıklarıyla beraber vücudun şeker dengesi, zehirlenme ve düşmeden kaynaklanan yaralanmalar, kırılmalar ve diş eti problemleri ön plana çıkabilir.

Bağımlılığa yol açan ilaç, alkol, yasaklı maddeler sonu intihara giden hayati tehlikelere yol açabilir.

Duygularımızı ve isteklerimizi partnerimize, ailemize veya yakınlarımıza anlatmakta zorlanabiliriz. Hatta kendimizi doğru ifade edemediğimiz gibi karşımızdaki kişilerin hislerini ve isteklerini de görme konusunda körleşebiliriz. Bu durum taraflar arasında hayal kırıklığına yol açabilir.

Ateş, yangın, patlama, patlayıcı maddelerden zarar görülebilir.

Dolandırma ve hırsızlık olaylarında artış görülecek.

Bu dönemde astroloji ile ilgili konularda başarılar ve yenilikler söz konusu olabilir.

Son olarak şunu söylemeliyim ki, gökyüzü birçok alanda başarı, şans, mutluluk ve yükselmeyi destekliyor, fakat kimse oturduğu yerden yükselmeyi beklemesin. Çaba, gayret, azim şart.

Astroloji bir farkındalıktır. Gökyüzünün, evrenin ve gezegenlerin etkisini biliyor ve dilini anlıyorsanız olacakları da az çok tahmin edip nasıl davranacağınızı, nasıl önlemler alabileceğinizi, olaylarla nasıl başa çıkabileceğinizi, sıkıntıların ne zaman sona ereceğini, bir takım güzelliklerin ve yükselişlerin ne zaman olacağını bilir, bunlara göre adımlarınızı atarsınız. Astrolojiyi bilenler zamanın kalitesini görür, susup evreni seyreyler.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology  

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Balıkdolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This