Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BALIK DOLUNAYI

tarafından | Eyl 5, 2022 | Astroloji | 0 yorum

10 Eylül 2022 günü Ankara saatiyle 12.59’da Balık Dolunayını deneyimleyeceğiz. Bundan bir gün önce 9 Eylül, saat 06.38 itibariyle Merkür Terazi burcunda durağan konuma geçtikten sonra 11 Eylül 12.07 itibariyle Retro konumunda olacak. Bu Retro hareket 3 Ekim tarihinde sonlanacak.

Dolunayda Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün’ün de Retro harekette olduğunu unutmamak gerekiyor. 29 Ekim günü İkizler burcundaki Mars önce durağan konuma, ardından da 31 Ekim günü Retro konumuna geçecek. Bu bilgiler ışığında artık zorlu zamanlardan geçtiğimizi anlamamız gerekiyor.

Uzun zamandır gerçekleri görmezden geliyoruz. Sevgi, uyum, huzur, denge arayışımız sürüyor. Bitişler ve kopmalar beyinlerimizi yoruyor. Bilmemiz gereken gökyüzünün bizleri bir imtihan döneminden geçirdiği. Sınanacağımız bir dönemdeyiz. Mümkün olduğunca etik ve ahlaklı olmak zorundayız. Aksi durumda kişi her şeyini kaybedebilir.

Genel bir geçim derdi ve para sıkıntısı yaşanabilir. Finansal konularda disipline olmak, israftan kaçmak zorunluluğumuz var. İş hayatında alınabilecek ani kararlar neticesi büyük maddi kayıplar gündeme gelebilir.

Bu dönemde kişisel haritalara göre iş, eş, evlilik ya da zorunlu görevlerle ilgili şehir ve ülke değişimleri söz konusu olabilir.

Dünyada terör ve suikast girişimleri, fanatizmde artış ve mali çöküşler gündeme gelebilir.

Dünya liderlerinin güç gösterilerine şahit olabiliriz. Fanatizm kaynaklı çatışma, kavga ve rahatsız edici haberler alabiliriz. Yangın ve patlama konuları gündeme gelebilir.

Fırtına, aşırı yağmur, sis, toprak hareketlenmeleri söz konusu olabilir.  

Genel olarak tüm dünyada deniz, su, petrol, doğalgaz, bağımlılıklar ve uyuşturucu ile ilgili problemler gündeme gelebilir. İlaç sektöründen güzel haberler alınabilir.

Duygusallık nedeniyle kariyer planlamasında yanlış kararlar alınabilir. Bu işimiz ya da ailemiz arasında kalabileceğimizi gösterebilir. Gökyüzü böyle…

Çıkarlar söz konusu olduğunda kişi arkadaşının, dostunun, gerekirse en yakın aile bireyinin bile kendisine düşman olacağını görebilir. Ün ve kariyer hırsı kişinin yakınlarındaki insanları ezip geçmesine yol açabilir.

Hatalarımızı bile bile görmezden gelerek sadece kendimizi kandırabiliriz. Şayet hatalar kabul edilirse zarardan dönme şansı olabilir.

Başkalarından beklentilerimizin gerçekleşmeme ihtimali fazla: İstek ve arzularımızı gerçekleştirmek için kendimiz çaba göstermeli ve harekete geçmeliyiz.

Boğaz bölgesi rahatsızlıkları, yutkunmayla ilgili problemler, troit, böbrek hastalıkları ön plana çıkabilir. Diz ve kemik rahatsızlıkları da gündeme gelebilir. Salgın hastalıkların hava yolu ile bulaşması riskleri arttırabilir.

Zarar verici alışkanlıklar ve cinsel sapkınlıklarda artış görülebilir.

Ummadığımız kişilerin mobing ve eziyet etme potansiyeline şahit olabiliriz. Bunlar bedensel ve fikirsel zorlanmaya ve engellenmeye yol açabilir.

Belirsizlikler neticesi kafa karışıklığı yaşıyorsak, içte kabaran bir öfkemiz oluşmaya başlıyorsa, lütfen kendimizi, özellikle vücudumuzu yoracak, enerjimizi akıtabileceğimiz aktivite ve sporlara yönelelim. Dürtüsel davranışlar, öfke, şiddet ve kavga kişinin kendisine misli ile dönecektir. Astrolojide hep kullanılan bir söz vardır. Kavgayı başlatan dayak yer…

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Balıkburcundadolunay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This