Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Balık Burcunda Satürn Retrosu

tarafından | Haz 17, 2023 | Astroloji | 0 yorum

5 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek olan bir Satürn retro döneminin eşiğindeyiz. Karmaların lordu Satürn kişisel haritalarımızda Balık burcunun bulunduğu evle ilgili geç, güç ve hiç temalarını karmik olarak önümüze getirebilir.

Hayat görmemiz, öğrenmemiz ve katetmemiz gereken bir yoldur. Geçtiğimiz yollarda hiçbir detayı atlamadan öğrenmemiz gereken dersler vardır. Şayet devamlı olarak aynı konularda başımıza bir takım olaylar geliyor ve sınanıyorsak düşünmeliyiz. “Niye aynı konular hep benim başıma geliyor?” “Neyi öğrenmem lazım?” ve “Nerede hata yapıyorum?” Bilin ki bu noktada değişmesi gereken tek şey kişinin kendisidir. Kabullenemediğimiz ve direndiğimiz konularda sistem bizi zorlu sınavlara sokar. Ne zaman ki yargıladığımız olaylar defalarca başımıza gelir o zaman yorulur, kabullenir ve susmayı öğreniriz. Biliniz ki bu noktada Satürn başroldedir.

Satürn Retro dönemini bireysel bir içe dönüş, bir muhasebe veya bir sorgulamayla olumluya çevirebiliriz. Belki de sorumluluklarımızın ağırlığı bizleri bir sorgulamaya zorlayacak, bir yol ayrımına, bir karar aşamasına getirecek. Sorumluluklarımızın farkında mıyız? Dengeli bir hayatımız var mı?

Ülke haritamızın dokuzuncu ve onuncu evlerinin girişi olan MC noktasında Balık burcu bulunmaktadır. Dolayısıyla bu burç ihracat, yabancılar, kültür, yüksek eğitim, hukuk, din, adalet, inanç, yaşam felsefesi, ibadet yerleri ile beraber ülkemizin otoriter konumundaki Cumhurbaşkanı, bakan, hükümet görevlileri,  idarecileri ve idari konularını ve ülkenin yönetimini temsil eder. Ayrıca ulusal varlıkları, kredi gücünü, istihdamı ve devletin hedeflerini de ilgilendirir. Dolayısıyla gündemimiz bu konu başlıklarıyla ilgili olacaktır.

Satürn’ün Balık burcundaki yolculuğu bize “uyan ve gerçekleri gör” diyecek ve bizleri karmik olarak yaptığımız seçimlerin neticeleriyle karşı karşıya getirecektir.

Sevgiler.

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#SatürnRetrosu

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This