Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AY TUTULMASI

tarafından | Eki 31, 2022 | Astroloji | 0 yorum

8 Kasım 2022 günü saat 14.01’de Boğa burcunda bir Ay tutulmasına şahitlik edeceğiz. Bu tutulma bu sene Nisan ayından itibaren yaşadığımız tüm tutulmaları tetikleyen, gerçekten çok güçlü ve zorlayıcı enerjileri içinde barındırıyor. Kaçış yok, değişeceğiz…

Külli irade olasılıkları kişinin önüne koyar. Cüzi irade yapılandırır, inşa eder. Hayatımızın gidişatını seçimlerimize borçluyuz. İçimizdeki kötüyü beslemek ve engellemek bizlerin elinde. Engelleyemediğiniz dürtüler suç eğilime dönüşürse bedeli ağır olur. İyinin ödülü, kötünün bedeli er geç kişiye sunulur. Önemli olan kişinin doğru yoldan ayrılmadan kendi iç huzurunu ve mutluluğunu yaratmasıdır. Eskilerin dediği gibi “Her koyun kendi bacağından asılır”.

Gökyüzünün dilini bilen astrologlar olasılıkları görür ve insanları bilgilendirir. Bunlar bizlerin temennisi değil, öngörüleridir. Unutulmamalıdır ki, birilerine iyi gelen, bir başka kişiye iyi gelmeyebilir.

Dünyayı ve toplumların genelini etkileyebilecek savaşlar, işgaller, deniz savaşları ve hava yolları kazaları, şiddet, yangın, doğal afetler, meteor düşmeleri görülebilir.

Din ve hukukla ilgili konularda, fanatizmi körükleyen konularda büyük problem yaratabilecek kararlar alınabilir.

Petrol ve enerji kaynaklarıyla ilgili konularda problemler, yangınlar, patlamalar söz konusu olabilir.

Kitlesel insan ve hayvan kayıpları yaşanabilir. Cinnet, kendini yakma, kundaklama olayları gözlemlenebilir.

Aşırı soğuk, fırtına, sis gibi anormal hava şartları gözlemlenebilir.

Dünya ekonomisi kritik dönemece girmiş olacak. Finansal fırsatları sezmek veya tam tersine aldanmak, kandırmak, kandırılmak, dolandırılmak konuları gibi deneyimler yaşanabilir. Görülen fakat engellenemeyen ticari kayıp ya da iflas risklerine karşı dikkatli olunmalıdır.

Kişisel gelirlerimiz istikrarlı olmayabilir. Bundan dolayı alacak ve verecek konularında sağlamcı bir tutum sergilenmelidir. Bu dönemde para varsa harcanmalı, yoksa beklemede kalınmalıdır.

Haksız başarı, ün ve servetten kaynaklanan aşırı kibir, hırs, burnunun dikine gitme ve dediğim dedik olma davranışları, hukuk tanımaz tavırlar kişinin hayatında maddi ve manevi kayıplara yol açacak. İş ve ev hayatında ani ve bitmeyen sorunlara ve kaybedişler başlayacak.

Haksız suçlamalar, kayıp ve hırsızlık riski mevcut olduğu gibi, kaba saba insanların hak etmediğimiz söz ve davranışlarına da maruz kalabiliriz.

Cinsellik ve anormallikler içeren dürtüsel davranışlar, şehvet düşkünlükleri ve acımasızlıklar söz konusu olabilir.

Kronik sağlık problemlerinin tetiklenmesi, baş yaralanmaları, göz, kulak, sinüzit, bağışıklık sistemi, akciğer ve göğüs hastalıkları, cinsel hastalıklar, sinir sistemi, paranoya ve ruhsal hastalıklarda artış görülebilir. Ayrıca duman soluma, zehir ve zehirlenmeyle ilgili konular gündem olacak.

Evlilik ve ilişkilerde üçüncü şahıs ve özellikle kadınlardan gelebilecek olan entrika kaynaklı tehlikeler mevcut olduğu için, duygusal değişim ve gerilimler söz konusu olabilir. Bu durumlar yeni aşklara kapı açabileceği gibi, ani ayrılıklara da sebep olabilir.

Ani beklenmedik gelişmeler karşısında ev değiştirme, taşınma, başka bir yere gönüllü ya da zorunlu göçler gündeme gelebilir.

Bu dönemde şans ve başarı gibi görünen konuların arka planındaki risklerin fark edilmesi çok önemli olacak. Karar öncesi her konuda etraflıca araştırmak ve düşünmek gerekiyor. Tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Hayatınıza gelebileceğini düşündüğümüz destek ve yardımlara güvenerek yol almamalıyız. Sonu hüsran olabilir.

Her türlü fanatik düşünceden uzak durmaya ve insanları yargılamamaya özen göstermeliyiz.

Karmalarımızın hafiflemesi ya da üzerimizde bulunan negatif yoğunluğun, düşüncelerin ve yorgunluğun azalması için sadaka vermeyi unutmayın. Mümkünse yardım ederken hiç tanımadığınız ve bir daha sizi görmesi mümkün olmayan bir kişinin Hızır’ı olun. Bunu yaparken aslında siz bir başkasına değil, kendinize yardım etmiş olacaksınız.

Doğru yoldan çıkmayı göze alan, yıkıma uğramayı göze almalıdır.

Her şeyin hayırlısı kolayından gelsin, sevgiler…

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#BoğaBurcundaAyTutulması

#AstrolojiGünlüğü

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This