Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AY BOŞLUKTA

tarafından | Ağu 6, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Günlük hayatta davranışlarımızı en çok etkileyen, duygularımızı yöneten gezegen Ay’dır. Ay bir gezegen değildir ama Ay’ın konumu günlük yorumlarımız için çok önemlidir. Ay’ın bir burçtaki geçişi 2.5 gün sürer. Diğer gezegenlerle en fazla ilişkili olan Ay’dır. Işık taşıyıcı olarak adlandırılır. Bundan dolayı sürekli değişen ruh hallerimiz, duygularımız, duygusal tatmin ya da eksikliklerimiz, enerjimiz, sezgi ve dürtülerimiz Ay’ın içinde bulunduğu burca, diğer gezegenlere, sabit yıldızlara ve asteroitlerle ilgili bağlantılarıyla ilişkilidir.

Ay’ın bir burçtan diğer burca geçerken önünde açı yaptığı bir gezegenin olmaması haline Ay boşlukta denir. Ay’ın boşlukta olması için, içinde bulunduğu burcu bitirmemiş olması gerekiyor. Peki, bu bizi nasıl etkiler? Ay boşluktayken dikkatimiz dağılabilir, odaklanma problemi yaşayabiliriz. Sebepsiz bir tükenmişlik hissedebiliriz. Günlük rutinlerimizi yapmakta zorlanırız. İş yapmak için halimiz olmaz. Başlasak da o iş yarım kalabilir ya da bitirilmesi gecikebilir. Kısaca Ay boşlukta olduğu zaman sonuca varmakta zorlanırız.

Ay’ın boşlukta olduğu zamanlarda yeni işlere başlamak yerine yapacağınız işleri erteleyebilirseniz harika olur. Kendinize bir mola verin, keyfinize bakın.

Sevgiler…
Aşkım Güney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This