Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

ASLAN YENİAYI

tarafından | Ağu 4, 2021 | Astroloji | 0 yorum

8 Ağustos 2021 günü saat 16.50’de bir Aslan Yeniayı gerçekleşecek. Yeniay dönemleri yeni başlangıçlara, projelere ve yeniliklere izin verir. Karşımıza çıkabilecek şansları doğru zamanda görmemiz çok önemli. Aksi takdirde fırsatları kaçırabiliriz. Öncelikle cesur olun ve ne istediğinizi düşünüp karar verin. Bilinçli hareket ederek isteklerinizi gerçekleştirin. İlerleme kaydetmenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlık, davranış ve inançlarınızı da sorgulayabilirsiniz.

Bugünlerde Güneş Satürn karşıtlığını deneyimliyoruz. Bu açı baba ya da otorite figürleriyle ilgili problemlerin olacağını gösterir. Kişiler isteklerinin karşılanmadığını düşünerek, haksız bir yargılama sonucu babalarıyla ya da devlet büyükleriyle aralarında oluşabilecek sorunlar yaşayabilir. Taraflar birbirine  güvensiz ve karamsar tavırlar sergileyebilir. Önemli olan tarafların kendilerini şartsız koşulsuz büyük bir saygıyla karşı tarafa anlatmaları olacaktır. Aksi takdirde aşırı ve sert güç kullanımı, zorluklar, özgürlüklerin kısıtlanması ve blokajlar söz konusu olabilir. Dikkat edilmezse bu enerji kontrolden çıkma riski taşımaktadır. Herkes kendi sınırını ve karşısındaki kişilerin sınırını bilip saygı duymaya özen göstermelidir.

Ayrıca Uranüs’ün zorlayıcı açıları bizleri hiç ummadığımız değişikliklere de sevk edebilir. Doğal olarak değişmek insanoğlunun kolay kabullendiği bir davranış türü değildir. Uranüs kimine göre pozitif, kimine göre negatif olabilecek olayları önümüze getirecektir. Aynı zamanda Uranüs birliği ve kolektife hizmeti anlattığı gibi başkaldırı ve isyanı da anlatır. Bundan dolayı belirsizliğin üst seviyede olduğu, istikrarsız, kaotik bir evreden geçtiğimizi unutmayalım. Yaklaşan ve rahatsız edici değişim hissi, sizin heyecanlı ama aynı zamanda huzursuz, endişeli ve gergin hissetmenize neden olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca bu etkileri yaşayabiliriz.

Güvenilmeyen durumlara, dürtüselliğe, asiliğe, öngörülemeyen davranışlara, hızlı yön değişikliklerine ve kazalara karşı dikkatli olalım.

Olayların sonucunda sahneye kimin çıkacağı değil, nasıl bir performans ortaya koyacağı çok önemli olacaktır.

Bazılarımız işinde terfi alarak, maaş artışı yaşayabilir.

Tüm dünyada kadın liderler ön plana çıkmaya başlayacak.

Bazı insanlar rota değiştirerek yanında oldukları kişilere ihanet edebilir. Skandal, aldatma, aldanma ve patavatsızlıkları yeniden gündeme gelebilir. 

Salgın hastalığın yayılışı gittikçe kontrolsüz bir şekilde artmaya devam edecek. Aşılar ile ilgili gelişmelerle beraber bilgi kirliliği de artacak.

Salgın hastalığın yanı sıra dikkat etmemiz gereken sağlık problemlerini kalp hastalıkları, kalp krizi, tansiyon,  tiroid, bağırsak, mide, akciğer ve göz olarak sıralayabiliriz.  

Kral, kraliçe, devlet başkanlarının yükselişi gündeme gelebilir. Aynı zamanda yine bu kişilerin vefatı ya da ayaklanma sonucu görevlerinin sonlanması, suikast sonucu zarar görmeleri de olasıdır.  

Maalesef dünya çapında ve ülkemizde birçok doğal afetle beraber  yangınlar devam edebilir. Canlıların ve insanların kaybıyla beraber maddi ve manevi kayıplar artabilir.

Hava, maden, deniz ve nehir kirliliği konuları söz konusu olabilir. Toprak hareketliliği devam edecek.

Hava, havacılık ve uçak kazaları gündeme gelebilir.

Ekonomik konularda, borsada dalgalanmalara ve tutarsız hareketlenmelere şahit olabiliriz.

Bir takım kamusal rezaletler gündeme gelebilir.

Ülkemize göç devam edecek. Bu insanların gelişi ileri günlerde ülkemizin başını ağrıtacak.

         Dağcılarla ilgili kazalar ya da kaybolma ihtimali söz konusu.

Hem karada hem denizde yağmur ve fırtınalar gündeme gelebilir.

Sanatçı ve sporcularla ilgili farklı olaylar gündeme gelebilir.

Fanatik eylemlerden ve fanatik iletişim dilinden uzak durmalıyız. Tüm insanlık unutmamalıdır ki, bir olmazsak yok olacağız.

Sevgiyle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#AşkımGüney

   #Aslanyeniayı

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This