Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Aslan Yeniayı

tarafından | Ağu 12, 2023 | Astroloji | 0 yorum

16 Ağustos 2023 günü Ankara saatiyle 12.38 itibariyle Aslan yeniayı gerçekleşecek. Gökyüzünde krizlerle baş edebilme göstergeleri mevcut olsa da gelecekte dünya tarihinde yer alacak zamanlardan geçiyoruz. Bundan dolayı değişime kapalı davranış ve tutumlar, sinir, öfke, kavga ve telaşlı tavırlardan kaçınmalıyız.

Anın haritasında Ay’ın boşlukta olması önümüzdeki günlerde enerjimizin düşeceğini gösterir. Ay boşlukta olduğu zaman canımız bir şeyler yapmak istemez, modumuz düşebilir. İstesek de yaptığımız işlerle ilgili normal zamanlardaki gibi bir randıman alamayabiliriz. Bundan dolayı yeni başlayan işler yavaşlar, zor ilerler ve hatta yeni atılımlar bir tarafta âtıl olarak kalabilir ve neticelenmeyebilir. Ay’ın boşlukta olduğu dönemlerde önemli konularda karar alınmaması gerektiği unutulmamalıdır.

Venüs’ün Aslan burcundaki retrosuna, 22 Ağustos’ta Başak burcunda retro harekete geçecek olan Merkür’ün gölgeli günleri eşlik etmeye başladı. Merkür gezegeniyle ilgili konularda sorunların da önümüzdeki günlere yansıyacağı unutulmamalı. Kısaca Aslan yeniayı haritası önümüzdeki günlerde dünyanın bayağı zorlanacağı anlamına geliyor. Negatif düşünceye dayalı negatif tutumlardan kendimizi arındırmalıyız. Aksi takdirde kişisel olarak kendi başımıza açtığımız sorunlara maruz kalabiliriz.

Kişisel haritalara bağlı olarak birçok kişiye para ile beraber sosyal çevreden gelecek şanslar ve yeni ilişkiler söz konusu olacaktır. Bugünlerde konulara mantıkla yaklaşılması yanlış kararlar alınmasını engelleyebilir. Sorumluluk ve görevlerimiz konusunda karşılaştığımız zorlukları sıkı çalışma sayesinde atlatabilir ve başarılar kazanabiliriz.

Bu dönemin en fazla dengede olmamız gereken zamanlar olduğunu unutmayalım. Negatif düşünceye dayalı negatif tutumlardan kendimizi arındırmalıyız.

Dünya genelindeki krizler, ticari zorlanmalar iflaslara sebep olabilir. Konkordato talebi isteyen büyük şirketler gündeme gelebilir. Bunun neticesinde dünyada işsizlik bir domino etkisiyle yayılabilir.

Yine dünyada büyük salgınlar, kitle ölümleri, fırtınalar, gemi kazaları, fanatik saldırılar, terör olayları, deprem, volkanik patlama riskleri söz konusudur.

Maalesef tüm dünyada kıtlık ihtimali giderek artacak.

Askeri lider, komutan ya da ülke liderlerini ilgilendiren şaşırtıcı gelişmeler gündem olabilir.

Dünya genelindeki özgürleşme istekleri artarak devam ederken insanların özgürlüklerini kısıtlayıcı konular konuşulmaya, bunlarla ilgili kararlar alınmaya ve uygulanmaya koyulabilir. Bu tip zorlayıcı kararlar neticesinde daha çok radikal isyanlar başlayacaktır.

Ülkemizde kanunların yanlış kullanımı ya da yorumlanması, hukuk ve yargı konularında olabilecek olumsuz neticelendirmeler çok konuşulacak.

Para piyasalarında beklemeyen durumlar ve fiyat artışları, gelir gider dengesini olumsuz olarak etkilemeye devam edecek. Bundan dolayı önümüzdeki günlerde harcamalarda müsriflikten kesinlikle kaçınılmalıdır.

Yine bu dönemde aldatıcı teklif ve ortaklıklara dikkat edilmeli.

Dünyada ve ülkemizde özellikle sağlık konularında sıkıntılarla beraber ciltte leke ve pürüzler, bel ve siyatikle ilgili rahatsızlıklar, kalp problemleri görülebilir.

Doğal afetler, gelgitler, yangınlar, patlamalar, terörist saldırıları, depremler, deniz kazaları, alışılmadık hava ve iklim konuları, sis ve heyelanlar kendini gösterebilir. Hava ve ulaşımla ilgili aksilikler, olumsuzluklar facialara yol açabilir. 

Gökyüzünün sert görünümünden kaynaklanan öfke, sinir, temkinsizlik, gerginlik ve dengesizlik aşırı hıza, hız ise kazalara sebep olabilir.

İlişkilerde fevri tavırlar, negatif davranışlar tehlike oluşturuyor. Ani kararlardan kaçınılmalı, tarafların karşılıklı olarak birbirlerine duyarlı olması gerekmektedir.

Aşk, ilişkiler ve ortaklıklara dışarıdan müdahale edebilecek üçüncü kişilerle karşılaşabiliriz. Art niyetli kişiler dostça davranıp hayatınıza burnunu sokarak, ilişkilerdeki sırları açığa çıkarabilirler. Bu durum kendi sınırlarımızı aşmamıza yol açabileceği için sorunlara yapıcı çözümler bulmaya odaklanmalıyız. Aksi halde etkileri yıkıcı olabilir. 

Yanımızda çalışan bireylerden zarar görme potansiyeli mevcut. Bu dönemde ihanet kelimesinin altını çiziyor, dikkat edilmeli diyorum.

Saldırı, aldatılma, kandırılma, dolandırılma ve hırsızlık olayları artabilir. Kafa karışıklığı, unutkanlık, duygularda ani değişimler görülebilir. Hayal kırıklığı ve pişmanlık yaşamak istemiyorsak ölçülü ve dengeli davranmalı, büyük laflar etmemeli, köşeli ve sivri tavırlardan kaçınmalıyız.  

Sebat, maddi ve manevi başarıyı arttıracaktır.

Düne takılı kalanın yarını olmaz.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Aslanyeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This