Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

ASLAN YENİAYI

tarafından | Tem 24, 2022 | Astroloji | 0 yorum

30 Nisan günü gerçekleşen Güneş ve 16 Mayıs günü gerçekleşen Ay tutulmasını tetikleyen Aslan yeniayı 28 Temmuz günü saat 20.55 itibariyle yükselen Kova burcunda gerçekleşecek. Bu tetiklenme, geçtiğimiz tutulma etkilerini önümüze tekrar getirecektir. Şayet etkilerini hatırlamak isteyen olursa şahsi hesaplarımdan, ayrıca www.elliyiz.com adresinden tekrar okuyabilir.

Bu dönem maddi ve manevi iyicil şanslar barındırdığı kadar, içinde tehlikeler de barındırıyor olacak. Şanslı fırsatların karşımıza çıkacağına ve bu fırsatları görebilmemiz halinde başarılar elde edeceğimize işaret ediyor. Başarının daim olması için çalışmak ve çabalamak gerekiyor.

Elbette tüm dünyada olduğu gibi zorlu yaşam koşulları endişe yaratıyor.

Manipülasyon, iftira, skandal, yanıltıcı boş laflar ve yalanlar, kibir, ego ve bencillik başrolde olacak. Haksız yere suçlanma ve iftiralar yaşanabilir.

Mafyalarla alakalı olaylar gündeme gelebilir. Aşırı cesur insanların kontrolsüz hareketlerinin neye yol açabileceği öngörülemez. Acımasızca planlanan yıkıma sebebiyet verecek intikam senaryolarının vizyona gireceği görülecek. Bunlarla birlikte düşünmeden sözlü ve yazılı iletişime geçmek, sivri dil, gaf, kavga ve düşüncesiz hareketler neticesi kayıp, kaza ve zararlar gündemin ana konularından olacak.  

Tüm dünyada kontrolsüz olaylar yumağıyla karşı karşıya kalınabilir. Otoriter liderler tarafından şiddet, nefret ve baskı söylemleri duyulabilir. Bu durum insanları asabi ve ne yapacağı belli olmayan bireylere dönüştürebilir.

Ülkeler arası askeri anlaşmazlıklar savaş çığırtkanlığına dönüşebilir. Halen devam etmekte olan Rusya – Ukrayna savaşının ardından savaşların genişleyeceğine dair işaretler belirebilir. Casuslukla ilgili soruşturmalar açılabilir.

Yine tüm dünyada nükleer, kimyasal zehirlenme, radyoaktif facia, savaş, büyük yangınlar, yer kabuğu olayları, deprem, patlama ve terör konuları tetiklenebilir. Deniz ve nehirler, liman, rıhtım ve köprülerle ilgili sorunlar oluşabilir. Ayrıca hava yolu kazaları, uçaklarla ilgili aksilik, kaza, meteor düşmesi gibi olaylara şahitlik edilebilir.

Ticaret ve resmi işler risk unsur taşıyor. Borsa, kumar ve spekülasyona dikkat edilmeli. Beklenilen veya vaat edilen yardımların gelmemesi ya da aksaması finansal problemleri arttırabilir. Yüksek kazanç sağlamaya çalışırken dolandırılma ve kaybetme riskine karşı dikkatli olmak zorunluluğu var.  

Kronik hastalıklar, kalp, tansiyon, akciğer ve kan hastalıklarına özellikle dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca kanser hastalıklarında artış, ciltte ben, nasır, siğil oluşumları görülebilir.

Ruhsal hastalıklarda artış, epilepsi, duyma ve konuşma problemleri tetiklenebilir.

Bu dönemde ilişkilerde yolunda gitmeyen bir takım aksaklıkların düzeltilmesi, düzenlenmesi yoluna gidilebilinir. Sakin, olumlu ve verici çabalar sonucu ilişkilerde güzel uyumlar yaşanabilir. Ani duygusal farklılık, değişim veya tutarsız davranışların, sert söylemlerin fiziksel şiddete evrilme olasılığı olabilir. Bu tavırlar karşımızdaki kişinin hayatımızdan tamamen çıkmasına yol açabilir.

Kanunun yanlış kullanılma ihtimali var. Bu yanlış kullanım kadınlarla ilgili olabilir.

Hiç hesapta olmayan ıvır vızır, saçma sapan el oyalayan, aksilikler, sorunlar çıkabilir.

Toplumu şaşırtacak cinsellikle ilgili aşırılıklar ve/veya pedofili konuları gündem olabilir.

Atlarla ilgili olaylar gerçekleşebilir.

Zehirli hayvan ve böceklerle sokmalarına karşı dikkatli olunmalı.

Dini sistem ile bazı insanların fanatik tavırları tahammül sınırlarını aşabilir.

Medya ile ilgili olumsuz olaylarla gün yüzüne çıkabilir.

Aşırı sıcak ve dengesiz hava koşullarına karşı önleminizi alın. Şiddetli yağışların görülme ihtimali var.

İnsanlık olarak doğum öncesi yaşanılan sancılı bir dönemden geçiyoruz. Sancısız hiçbir can dünyaya gelmez. Her anne bilir ki, sabrın sonunda ona cennet gibi bir evlat, yaşam verilecektir. Bunun aksi olsaydı hiçbir kadın bebek sahibi olmak istemezdi.  Evet, değişip dönüşeceğimiz kesin. Şayet değişimi kabullenir ve önlemlerimizi alırsak rahat ve uyumlu bir geçiş yaşayabilir, bu değişimi pozitife çevirebiliriz. Değişime direnmek, inat ve ısrar etmek anlamsız olabilir. Acılı olabilir. Kaderi değiştirme gücüne sahip değiliz. Vereceğiniz karar gitmek zorunda olduğunuz yolda nasıl bir yolculuk yapacağınızı size bırakır.

Asıl olan kişinin kendisini bütünün hayrına adamasıdır. Başkalarına yardım ve iyilik etmek kişinin kendisine yaptığı yardım ve yatırımdır. Bu boyuttan çıkmanın tek şansı budur.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Aslanyeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This