Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

ASLAN DOLUNAYI

tarafından | Şub 9, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Uzun süredir olumsuz açılarla beraber Venüs ve Merkür Retro’su bir çoğumuzu nefessiz ve dermansız bırakmıştı. Bu dönemi kısmen atlatmış olmanın rahatlığını yaşıyoruz. 16 Şubat 2023 günü saat 19.56 itibariyle Aslan burcunda bir dolunay deneyimleyeceğiz.

İyisiyle, kötüsüyle hayatımızla ilgili birçok şey üst üste geldi, geliyor. İşte tam da burada çok dikkatli olmak gerekiyor. Hayatımıza gelecek şanslar olacak. Kapımızı çalacak şansta kusur bulmaya değil, o şansı yakalamaya çalışmalıyız. Armudun sapı, üzümün çöpü diyene kadar fırsat elinizden kayıp gidebilir; pişmanlıklar yaşanabilir.

Tüm dünya birçok sınanmanın yaşanılacağına şahit olacak. İnsanoğlunun sahip olduğu ve kazandığı maddi değerlerle ilgili sorunlar çıkacak. Bu sorunlar herkesi kış uykusundan uyandırıp mecburi değişime zorlayacak. Tüm insanlık geçmişle bugünün, bugünle yarının muhakemesini yapacak.

Dünyasal hırs ve karamsarlıklar artıyor. Dolayısıyla hayatta ve ayakta kalma içgüdüsüyle, özgürleşebilmek adına beraber cesurca harekete geçme, meydan okuma, tartışma ve münakasalar gündeme gelebilir. Hareketlenmelerin yapıcı veya zincirleri yıkıcı olup olmaması kişilerin hür iradesine, isteğine bağlı olacak. Bu esnada görünmeyen, görülemeyen tehlike ve düşmanlıkları göz ardı etmemek gerekir.

Dünya genelinde insanlığı etkileyecek kitlesel olay ve oluşumlar, kışkırtıcı olabilecek olay ya da haberler öne sürülerek insanların öfkelenmesi, galeyana gelmesi neticesinde isyan, ayaklanma ve kavgaların gündeme gelmesi söz konusu.

Yine insanlığı etkileyecek doğa olayları, fırtına, soğuk, kıtlık ve toprak hareketliliğine şahit olabiliriz. Denizle, sıvıyla, kimyasal maddelerle ilgili olaylar, doğal gaz, petrol bölgelerinde kazalar, yangınlar, tanker yangınları ve ateş kaynaklı zararlar meydana gelebilir.

Çocuk rahatsızlıklarında artmalar gündeme gelecek. Çocuk ve bebeklerle ilgili olumsuz gelişmelerin yaşanmaması için onların korunması konusuna muhakkak önem verilmeli.

Körlüğe kadar gidebilecek göz enfeksiyonlarına, diş eti hastalıklarına, tiroit, boğaz, safra kesesi ve diz rahatsızlıklarına karşı riskler söz konusu. Ayrıca gıda zehirlenmeleri, alkol, yasaklı maddeler sağlığı tehdit edebilir.

Bugünlerde ne kadar uyursanız uyuyun kendinizi hiç uyumamış gibi hissedebilirsiniz. Kas ve kemiklerde dinmeyen ağrılara sebebiyet veren bir süreç yaşanabilir.

Başlanılmış fakat halen tamamlanmamış projelerin başarısızlıkları gündeme gelecek. İş ve kariyer konularında aşağıya iniş başlıyor. Büyük ve köklü işletmelerin zorlanmaları sonrası iflas ve kapanmalar çoğalacak.

Hiç umulmayan iftira ve ifşalar sonrası skandallar patlak verilecek ve gündeme bunlar bomba gibi düşecek.

Siyasette büyük değişimler görünüyor.

İllegal ve yolsuzluk içeren yasadışı olayların beklenmedik bir an ve şekilde ortaya çıkmasıyla beraber konuyla ilgili kişiler için hiç umulmayan sonuçlar gerçekleşecek.

Otorite konumundaki kişilere kadınlardan gelen desteğin geri çekileceğini söyleyebilirim

Özellikle müzikte ve diğer sanat kollarında başarılar gündeme gelebilir.

Dini otorite, profesör, öğretim görevlileri, hakimler, yargıçlar ve yasalarla ilgili ani ve beklenmedik karar ve yasalar çıkabilir.

Yiyecekten, gazdan ya da soba kaynaklı gazları solumadan dolayı meydana gelebilecek olan zehirlenmelere karşı dikkatli olalım.

İnsanları inançları kanalıyla sömürmeye çalışanlar olabilir.

Sosyal medyada yazılan düşüncelerle ilgili baskı ve problemler artacak. 

Aşk ilişkilerinde iniş-çıkışlar, problemler, düzensiz ve kararsız sevgililer, geçici ayrılıklar, aile içi huzursuzluk, eşlerin sağlık problemleri hayatımızda önemli rol oynayacak.

Gıdalarda kısıtlanmalar gündem olacak.

Bu dönemde işten çıkarılma ya da iş kazaları da gündem olacak.

Tepede olmanın verdiği şımarıklık düşüşe yol açacak. Pembe hayallerden hızla gerçeğe dönülecek, otorite konumundaki insanlar acı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabileceklerdir.

Sadece şubat ayının bir gününde değil, her zaman sevin, sevilin çünkü hayat çok kısa…

Sevgilerimle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Aslanburcundadolunay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This