Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

ASLAN DOLUNAYI

tarafından | Oca 22, 2024 | Astroloji | 0 yorum

25 Ocak günü Ankara 20.53 saatiyle Aslan Dolunayını deneyimleyeceğiz. Plüton’un Kova burcuna geçişiyle beraber yaklaşık 20 yıl sürecek olan yeni bir dönemin kapısını aralıyoruz. Plüton, krizler deneyimleyerek yeniden doğuşu, değişim ve dönüşümü sembolize eder. Bu dönemde sorunları görmezden gelmenin hayatımıza katacağı, kazandıracağı hiçbir şey olmayacaktır. Zor koşullara karşı dayanıklı olmaya çalışılmalı ve problemlerin çözümüne odaklanmaya gayret edilmelidir. Gelecekle ilgili planlarda ya da hayatımızla ilgili fırsat olarak değerlendirebileceğimiz konularda hayal dünyasından çıkmalı, mümkün olduğunca gerçekçi davranmalıyız.

Bireysel haritalara göre herkes hayatının farklı konularında değişime uğrayacağı için direnmenin, saldırgan tavırlar içinde olmanın bir faydası olmayacaktır. Önümüzdeki günler bizlere siyah ve beyaz dışında renkleri görmeyi de öğretecektir.

Aldatılmaya açık bir dönem söz konusu olduğu için mümkün olduğunca alınacak kararlar, atılacak imzalar ve yeni gelişmeler için uyanık olmak durumundayız.

Doğru insanlarla yapılacak yardımlaşma ve destekler sayesinde doğru adımlar atılabilir. Mesele bu kişileri seçerken doğru ve mantıklı kararlar vermek olacaktır.

Önümüzdeki günlerde iş, evlilik, zorunlu görevler veya yaşam şartlarının zorlaşması sebebiyle büyük şehirlerden küçük yerlere göçler devam edecek.

Bu dönemde her türlü hak edişler için hukuki adımlar atılacak, adaletsizliklere maruz kalanlara ve iftiraya uğrayanlara itibarları iade edilecektir.

Tüm dünyada insanoğlu gözle görünürlüğü artan değişim ve problemler karşısında baskı ve diktaya karşı ayağa kalkarak halkların hakkını aramaya başlayacak.

Yine tüm dünyada uçak kazaları, UFO olayları ve meteorit düşmeleri, patlayıcı maddeler, ateş ve yangın ile ilgili problemler görülecektir.

Aslan burcundaki dolunay ülkemizin iki ve sekizinci evlerinde gerçekleşiyor. Ülkenin ekonomisi, hazinesi, iç ve dış finansal konuları, maddi kaynakları, finansal kurum ve işletmeleri, bankaları, kredileri, borçları, vergileri, sigorta ve emeklilik konuları tetiklenecektir. Ayrıca bu konu başlıklarıyla ilgili şaşırtıcı değişim ve dönüşümlerin gerçekleşeceği görülecektir. Büyük suç örgütleri, terörist faaliyetler, fanatik tutum ve tavırların artması ihtimal dâhilindedir. Bu gibi durumlarda kurunun yanında yaş da yanabilir; böyle durumlarda mümkün olduğunca sakin kalınmalıdır.

Yüksek mevkide ve başarılı konumda olan kişiler türlü sebeplerden dolayı şanssız sonlar yaşayabilir, görevlerinden alınabilirler.

Hukukla ilgili çarpıcı gelişmelerle beraber sanat, edebiyat, müzik, bilimsel konularda çok güzel gelişmeler yaşanabilir.

İş ve çalışma hayatında bir takım sorumlulukların artması veya iş gücünün fazlalığı karşısında çalışanlara ve işçilere kısıtlama ve engellemeler gündem olabilir.

Ülkemizde gençleri, çocukları, spor ve eğlence hayatını etkileyen kararlar alınabilir.

Bu dönem hazine bakanlığı, maliye, borsa, spekülatif piyasalar, bankacılık, para, bitcoin ve değerli madenlerle ilgili konular çok konuşulacak. Negatif oluşumlarda paradan para kazanma ya da tefecilik konuları tetiklenecek. Doğal olarak borç alma, verme ve kefil olma konuları risk teşkil ediyor.

Dünyada ve ülkemizde aşırı yağış, sel ve bunların yol açabileceği olumsuz durumlar söz konusu olabilir. Denizler ve okyanusları ilgilendiren konular, gemi kazaları gündeme gelebilir.

Enfeksiyon, ateşli hastalıklarda ve bulaşı oranında artış olacaktır. Anlam veremediğimiz ağrı ve sızılara maruz kalabiliriz. Özellikle ani sırt ve bel ağrıları, belkemiği, omurga, ayak, diz ve ayaklarda mantar rahatsızlıkları görülebilir.

Yeme-içme konularında abartı riski olduğunda kilo ve kiloyla ilgili diyabet problemlerine dikkat edilmelidir.

Hayvanların zehirlenmeleri ya da onlara yönelik farklı tehlikeler gerçekleşebilir.

Bu dönemde eşler arasında dışarıdan gelebilecek etkiler neticesi kriz ve olumsuzluklar yaşanabilir. Bu olumsuzluklar veya çatışmalar çocukları etkileyebilecek hukuki davalara yol açabilir. Anne ve evlat ilişkilerinde de problemler oluşabilir.

Enerjimizi negatif düşünceler yerine insanlık için pozitife yönlendirme zorunluluğumuz, bizi içinden geçtiğimiz süreçte pozitif anlamda kuvvetlendirecektir. Maddi yardımlar bir karşılık olarak değil, tamamen kolektife hizmet amacıyla yapılmalıdır. Gösteriş için yapılan iyiliklerde, iyilik yapan kişinin zarar görme riski vardır.

Unutulmamalıdır ki, Kova çağı tüm insanlığa “BİZ” kelimesinin ne kadar önemli olacağını öğretecektir.

Yaşamdan ne istediğinizi bilirseniz, yolunuzu daha net görebilirsiniz.

Sevgiler,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#AslanDolunayı#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This