Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

ASLAN DOLUNAYI

tarafından | Şub 1, 2023 | Astroloji | 0 yorum

5 Şubat 2023 Ankara saatiyle 21.27 itibariyle Aslan dolunayı gerçekleşecek. Uzun süreden beri rahat nefes aldığımız retrosuz günler yaşıyoruz. Fakat bu durum tüm gezegenlerin iyi/kötü tüm özelliklerinin de tıkır tıkır çalışacağı anlamına da geliyor.

Dolunay haritasında Mars’ın sınır aşımında olması güç, rekabet, hızdan kaynaklanabilecek olumsuzluklara işaret eder. Kişinin kendi kendisiyle ya da başkalarıyla agresif tutumlarına sebebiyet verebilir. Bu, aynı zamanda ülkelerin de iç ve dış politikalarında agresif tutumlarını ön plana çıkarabilir; var olan ve olması muhtemel savaş konuları tetikleyebilir.

Kendini üstün sanan kişilerin egolarından kaynaklı ya da çıkarı için ahlaksız ve haksız saldırılarına, başkalarını aşağılamalarına, hor görmelerine, sözel ve fiziki dayatmalarına tanık olabiliriz. Ayrıca sabit fikirli bireylerin başkalarına karşı baskıcı ve ısrarlı tutumları söz konusu olabilir.

Bu dönemde karşımıza çıkabilecek şans ya da şanssızlıkların, olaylar karşısında atacağımız adımların neticesi olacağı unutulmamalıdır.

Tüm dünyada gelişen ve değişken şartlardan kaynaklanan huzursuzluklar bireylerin özgürlük isteğinde artışlara sebep olacak. İsteklerde kararlılıklar ve başkaldırılar artacak.

Yine tüm dünyada kadınların yönetici konumuna gelme şanslarının arttığı görülecek. Kadınlar giderek güçlenecek.

Aşırı fanatik ya da dinci grupların aktive olacağı görülecektir. Şiddet içeren nefret söylemleri, fanatik eylemleri tırmanabilir. Ateş ve barut misali olaylar istenmeyen yöne doğru evrilebilir. Yangın, patlama, ateş, terör olayları, patlayıcılarla ilgili sert sorunlar, deniz ve hava yollarıyla ilgili önemli olayları tetiklenebilir.

İbadet merkezleri ve yerleriyle ilgili yanlış tutumlara şahit olunabilir. 

Ülkemizde ise olumlu-olumsuz yargı ile ilgili kararlar gündemi meşgul edecek.

Dini ve hukuki otoriteler, profesörler, din adamları, yargıçlar, hukuk ve yüksek eğitimle ilgili konular ve yasalarla ilgili büyük sıkıntılar, skandala yol açabilecek problemler söz konusu olabilir.

Uzun zamandan beri dile getirdiğim gibi, o ya da bu şekilde kendisiyle, eşiyle, ekonomik nedenlerle ya da iş değişimi sebebiyle insanların bulunduğu yerden başka bir eve, ilçeye, şehre ya da başka bir ülkeye zorunlu olarak göçme göstergesi aktif.

Ülkemizde muhalefet partilerinin avantajlı konuma geleceği görülecektir.

Dünyadaki finansal gelişmeler maddi krizleri beraberinde getirebilir. Maddi konumlarda zorlanmalar görülebilir.

Ortak kaynaklar, vergi, miras, eşin ya da ortağın geliri, sigorta, banka ile ilgili konularda beklenmeyen olumlu-olumsuz gelişmeler yaşanabilir.

Her türlü zehirlenmelere karşı dikkatli olmak gerekir. Özellikle gaz, ilaç, kimyasallar, soba zehirlenmeleri, doğalgaz, şofben ve yasak olan maddelere karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Ani kalp krizleri, akciğer ve nefesle ilgili rahatsızlıklarla beraber salgın hastalıklarda yayılış hızlanabilir.

Kaygı bozuklukları ve panik atak rahatsızlıkları tetiklenebilir.

Ani evlilik kararları alınabilir yine ani başlayan şanslı, birbirini destekleyen ve aynı zamanda fırtınalı ve tutkulu ilişkiler gündeme gelebilir.

Evlilik ve evliliğe giden yolda dünürlerin inatçılığından kaynaklanan büyüyebilecek problemler ortaya çıkabilir. Üçüncü kişilerin ilişkileri etkilemesine izin vermeyin.

Sözlerin altında yatan gizli anlamlara yönelebilecek düşünce yapısı kuruntuları çağrıştırabilir. Ağızdan çıkacak sözlere dikkat edilmesi gerekiyor.

Plüton’un ASC ile üçgen açısı, olası krizleri yönetme ve baş edebilme gücünü bizlere verecek ve krizleri fırsata çevirmemize destek olacaktır. Yeter ki gücümüzü doğru ve iyi olana yönlendirelim.

Sevgiyle,

Aşkım GÜNEY

# Astroloji

#Astroloji

#Astrolojigünlüğü

#Aslandolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This