Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AKREP YENİAYI

tarafından | Kas 3, 2021 | Astroloji | 0 yorum

Evet, 5 Kasım 2021 saat 00:14 itibariyle Akrep yeniayını deneyimleyeceğiz. Önümüzdeki dönemde ne kadar plan yaparsak yapalım, ani ve beklenmedik olaylar programlarımızı alt üst ederek bizleri uzun süre oyalayabilir. Sakin kalmakta fayda vardır.

Her ne kadar zihnen yoğun, karamsar, kararsız ve eleştirel günlerden geçsek de her dönemin bir sınavı olduğunu unutmamalı, hayata mümkün olduğunca sarılmalıyız.  Kötülük, isyan, kibir ve ihanetten uzak durmalıyız.

Bazı kötü niyetli kişilerin saldırgan, acımasız hal ve tavırlarına şahit olabiliriz. Her kim olursa olsun, eninde sonunda bu kişiler kaybedeceklerini ve yenileceklerini unutmamalıdırlar. Doğru olanların ödülü, olmayanların cezası göklerde saklıdır. Tanrı’nın vaadi budur.

Elbette zor zamanlardan geçiyoruz; yükümüz ve sorumluluklarımız gittikçe ağırlaşıyor. Özellikle aile, ev ve çalışma hayatımızdaki sorumluluklarımızda artış gözlemlenecektir.

Kendini başkalarından üstün görenler diğerlerinin hal, hareket ve özgürlüklerine engel olmaya çalışabilirler.

Haksız elde edilmiş her kuruş, mevki, yetki eninde sonunda kişinin kendisine bedel getirecektir. Böbürlenmeden, yarını unutmadan, kibre düşmeden ölçülü konuşma ve davranışlarda bulunmalıyız.

Yüksek mevkideki kişilerle ilgili bireysel bilgi ve belgeler skandal niteliğinde olabilir. Toplumun ahlak anlayışının dışında gizli, saklı kalmış, hatta tabuları sarsabilecek hal ve yaşantılar gözler önüne serilebilir. Bu olaylar toplumda cinsel tercihlerin tartışılacağı konuları gündeme getirebilir.

Siyasette büyük dönüşler ve değişimler yaşanacak. Siyasi isimlerin yer değişimleri, istifası görülecek. Bir siyasi ismin vefatı söz konusu olabilir.

Kadınların hal ve hareketlerine kısıtlama sayılabilecek müdahale ve davranışlardan kaynaklanabilecek birtakım tatsızlıklar haberlere konu olabilir.

Yüksek öğretim kurumları, üniversiteler ya da inançlarla ilgili çıkarılacak ya da çıkarılmak istenen kanunlarda eksiklikler, dengesizlikler ya da farklı yorumlara açık durumlar gündeme gelebilir. Bu konu başlıklarında nefret söylemleri, dengesizlikler ve adil olmayan tutumlara karşı yaptırımların dengeli olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Aksi tutumlarda kadınlar için bedeller ağırlaşabilir.

Dini konular bahane edilerek baskılar artabilir.

Yangın, silah ve patlamalardan kaynaklanan tehlikelere karşı dikkatli olunmalı.  

Dünyada önümüzdeki günlerden itibaren çeşitli hastalıklarla ilgili yeni ilaç müjdeleri verilebilir.

İnsan kafatasında, beyin, sinir ve sinir sistemi, üst dişler, diş eti, burun, kulak, dudak gibi bölgelerde rahatsızlıklar görülebilir.  Salgın hastalıklarda artış ile beraber böbrek, kronik bağırsak ve pankreas problemleri sağlığımızı tehdit edebilir.  

Zehirlenmelere ve alkol kullanımına dikkat edilmeli. 

Bu dönem kesinlikle ve kesinlikle ekonomik imtihanlara hazır olmalıyız. Borsa ve spekülasyon konularında temkinli olunmalı, zira maddi kayıplar söz konusu olabilir. Mümkün olduğu kadar borç ve krediden uzak durmak gerekir.

Emlak konularında malınızı satmak isterseniz zarar edebilir ya da alırken çok pahalı bir malı gerçekten ucuza alabilirsiniz.

Ülkeler arası yolculuklar konusunda bir takım zorluk ve engellere tekrar başlanabilir. Özgürlüklerin kısıtlanması, sınırların kapatılması insanların otorite konumundaki kişilere başkaldırılarıyla sonuçlanabilir. Baskılar isyanı tetikler…

Devlet büyüklerinin, liderlerinin, kral ya da kraliçelerin kaybı, değişimi, suikast, ayaklanma başlıkları ekonomilerin dalgalanmasını doğurabilir.

Havada, karada, denizde hava koşullarında ani değişimler, yağmur ve fırtınalar geliyor. Önümüzdeki kış sert geçecek. Ülkemizde özellikle Ege bölgesi daha riskli görülüyor.

Aile içinde ve özellikle ebeveynler arası tartışma ve problemler olabilir.

Zorunlu değişimlere direnmek kişilerin canını acıtır. Gecikmelerse adaptasyonu zorlaştırır. Nereye ait olduğumuz konusunda kararsızlıklar yaşayabiliriz. Bu dönem karşımıza çıkacak olan ikilemler ve seçmemiz gereken yönler, karar aşamasında bizleri fazlasıyla meşgul edebilir. Bazılarımız olduğumuz yerden isteyerek ya da istemeyerek, mecburiyetten uzaklaşabilir. Bir nevi zorunlu göç misali…

Özellikle bu dönemde medyumluk vasfınız gün yüzüne çıkabilir. Rüyalarınız haberci rüyalar olabilir.

Şiddet içeren ve yıkıcı eylemlerden uzak durmalıyız. Yıkmadan önce fazlasıyla düşünmek gerekir.

Eğitim ve akademik konularda şanslar görünmekte…

Hayatta kimse size “seni mutlu edeyim” demeyecek. Öncelikle siz kendinizi sahip olduğunuz her şey ile beraber kabul edip sevmeli ve mutlu etmeyi başarmalısınız. Mutlu edilmeyi bekleyen, kendini sevmeyen insan hayatlar boyu beklese de, böyle bir kişinin mutlu olabilme şansı imkânsıza yakındır. Kendinizi sevin ve şımartın. Her anın bir nimet olduğunu unutmayın.

Her şeye rağmen iyi düşünmek ve iyilik yapmak karmamızın temizlenmesine ve ruhumuzun rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Sevgiyle ve güzelliklerle güzel günlere…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Akrepyeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This