Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AKREP YENİAYI

tarafından | Kas 10, 2023 | Astroloji | 0 yorum

13 Kasım 2023 günü itibariyle Akrep Yeniayını deneyimleyeceğiz. Bu yeniay ile şok edici olayların üst üste gelmesi gündemi devamlı değiştirebilir. Fakat aynı zamanda yeniay haritasında güçlü, destek veren ve şanslı dokunuşlar da bulunmaktadır.

Anın haritasında Akrep stelyumu göze çarpıyor. Akrep burcunun sembolünde kuyruğunu havaya kaldırmış, karşısındaki düşmanını sokmaya hazır bir akrep resmedilir. Akrep, gücünün farkındadır. Değişim ve dönüşümü, ölümü, yeniden küllerinden doğmayı ve kriz dönemlerini sembolize eder. Değişim ve dönüşümleri olumlu ya da olumsuz kullanmak kişinin kendi tercihidir. Akrep burcu kendi gölgelerini kendisinden bile saklayabilecek derinliğe sahiptir ve saklı olanı simgeler; şifacıdır. Akrep burcu bundan dolayı artık görünmeyenlerin gün ışığına çıkabileceğini, sadık olanla, hain olanın, iyi ile kötünün, beyaz ile siyahın aleni olarak ortaya çıkacağını, kişilerin ve olayların renklerinin belli olacağını gösterecektir. Bu dönem yanlış davranışlardan kaynaklanan sonları, bitişleri ve bedel ödeme vaktini de temsil ediyor.

Bitmek bilmeyen, yorucu günlük yaşantıların yoğunluğu fiziksel ve ruhsal olarak özel hayatımıza sirayet ediyor. Yorgunluklarımız hareketlerimizi ve davranışlarımızı kısıtlayarak rahat hareket etmemizi engelliyor.

Yaşanılan şanssızlık ve zorluklara rağmen, gökyüzünün koruyuculuğunun da söz konusu olduğunu söyleyebilirim. Evet, bazı olaylar yaşayacağız fakat doğru ve etik yoldan ayrılmadığımız, her türlü negatif duygulardan arınıp hırslarımıza yenik düşmediğimiz takdirde başarı bizimle olacaktır.

İnsanlık gün geçtikçe savaş karşıtı hamleler yapmaya başlayacaktır. Tüm dünyada hak, hukuk, adalet ve barış yanlısı kişilerin aşırı öfkeli tutumları, kontrolden çıkabilir. Bu başkaldırmalar sayesinde barışçıl gelişmeler giderek artabilir.

Fanatizmden kaynaklanan, din adamlarına yapılabilecek saldırgan tutum, davranış ve suç teşkil edebilecek istenmeyen olaylar meydana gelebilir.

Ülkemizin cezaevleri, ıslahevleri, hastaneler, bakım ve sığınma evleri, sosyal devlet kurumları, ülkenin gizlilik gerektiren konularıyla ilgili önemli gelişmelerine tanıklık edebiliriz.

Önümüzdeki dönemde devlet kademelerinde çalışan kişilerin güç ve görevlerini kötüye kullandıkları olayların yazılı ve kanıtlı ifşası gündem olabilir.

Hukuki konularda önemli ve olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır.

Bankacılık, krediler, faiz, emeklilik fonları, vergi, sigortacılık ve dış ülkelerle finansal ilişkiler, borçlar konularında normalin üzerinde gelişmeler yaşanabilir.

Bireysel olarak aldatıcı ortaklık ve yatırımlardan kaynaklanan maddi kayıplar yaşanabilir.

Dünyada ve ülkemizde alışılmadık hava koşulları, fırtınalar, aşırı yağışlar, seller, sis ve hava kirliliği meydana gelebilir. Hava, deniz ve denizaltı kazaları, dikkatsizlik sonucu ortaya çıkabilecek patlama ya da felaketler kendini gösterebilir.

Ayrıca bireysel olarak şiddet yönümüz baskın gelebilir. Şiddet gösterebilir ya da şiddete maruz kalabiliriz. Aşırı hızdan kaynaklanan kazalara karşı da dikkatli olmalıyız.

Mikrobik hastalıklarla beraber nefes ve akciğer problemlerinde artış riskine karşı korunmalıyız. Pankreas, safra kesesi taşları ve mide problemleri ile ayaklarla ilgili hastalıklar söz konusu olabilir.

Bu dönemde özellikle kız çocuklarımızı koruyup, sahip çıkalım.

Bilinen, tanınan kişilerin hayatlarındaki kayıp, aldatma, aldatılma, ihanet temaları, çalkantılar ve maddi kayıplar kamuoyunda çok konuşulacak.

İyi niyetin kötüye kullanılması neticesinde kişinin başının derde girme ihtimalini unutmadan, yapılan iyilikleri abartmamalıyız. Dost bildiklerimizin bize yönelik olumsuz davranışlarına karşı dikkatli olmalıyız.

Umutlarımızı yitirmeden, sabırla yolumuza devam etmeliyiz. Her şeyin bir görünen yüzü, bir de görünmeyen yüzünün olduğunu unutmamalıyız.

Vazgeçen kaybeder.

Sevgiler,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Akrepburcundayeniay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This