Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AKREP BURCUNDA PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI

tarafından | Eki 19, 2022 | Astroloji | 0 yorum

25 Ekim günü saat 13.50 itibariyle 2022 Nisan ve Mayıs tutulmasını da tetikleyen Akrep burcunda parçalı bir Güneş tutulmasını deneyimleyeceğiz. Yabancısı olduğumuz bir girdabın içine doğru gidiyoruz.

Bu tutulmanın Akrep burcunda olması özellikle maddi kazançlarda değişim, dönüşüm ve krizleri ortaya çıkaracak. Akrep burcu yasaklar, tabular, cinsellik, toprak altını ilgilendiren konular, petrol, sondaj, maden, kanalizasyon, atom bombası, gizli saklı bilgiler, derin devlet, mafyatik işler ve ölümü temsil eder.

Akrep burcu büyük değişim ve dönüşüm sonrası uğradığımız değişimle birlikte küllerimizden yeniden doğuşu bize anlatır. Aynı zamanda şifa veren bir yanı da vardır.

Bu tutulmaya Venüs gezegeni de tam kavuşumla eşlik ediyor. Venüs Gezegeni Akrep burcunda sıkıntılıdır ve yanık yolda ilerlemektedir. Dolayısıyla ilişkiler ve finansal alanda önemli konular gündeme gelebilir. Kıskançlıklar, güç savaşları, entrika ihanet, aşk ve cinsellik konularında tabuları yıkan durumlar söz konusu olabilir.

İkizler burcundaki Mars gezegeni 29 Ekim saat 16.25 itibariyle önce durağan, ardından 48 saat sonra retro hareketine başlayacak. Mars 13 Ocak günü saat 23.56 da tekrar düz hareketine başlayacak. Bu tarihler arasında Mars’ın retro hareketi de tuz biber olacak. Bu konuyla ilgili yazımı önümüzdeki günlerde yayınlayacağım.

Maddiyata düşkünlük ve maddi bencillikler ön plana çıkabilir.

Bu zaman diliminden başlayarak maddi harcamalar ve ödemelerle ilgili sıkı bir plan yapılması gerekir. Var olanın korunması önemli olacaktır. Aksi takdirde maddi sorunların büyümesi kaçınılmazdır.

Haksız yükselişlerde yer almış kişilerin düşüşlerine şahit olabiliriz.

Dünya kontrolsüz bir şekilde çok zorlu şartlara ilerlemeye başladı.  Savaş, çatışma, kıtlık, yoksulluk, dayatma, dikta ve şiddet içeren olaylarda yayılmalar söz konusu.  Tüm bunlar insanlık için zorlu bir sınav olacak. Elbette insanlık bu zorluğu da atlatacak.

Tutulma, ülke liderlerini, otorite konumundaki kişileri, ekonomiyi yöneten kişileri, kadın ve çocukları etkileyecek.

Ülkeler arasında var olan savaşlarda gerilimlerin tırmanma riskleri, terör saldırıları, bombalama, halk arasında isyan ve ayaklanmalarda artış görülebilir.

Bu tutulma Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş haritasındaki Güneş’in üzerinde olacağı için ayrı bir önem taşıyacaktır.

Aşırı yağış ve yağışın sebep olduğu sel, su baskınları, toprak hareketliliği, toprak kayması, denizler ve limanlarla ilgili olaylar gündeme gelebilir.

 Bu tutulma gaz, duman ve kimyasallarla ilgili büyük problemler yaratabilir.

Bulaşıcı hastalıklarda ve özellikle bulaşıcı çocuk hastalıklarında artışlar görülebilir.

Saldırgan tavırlar ve kavgalar ön plana çıkabilir.

Takıntılı aşklardan kaynaklanan sözel ve fiziksel tacize karşı kadınların dikkatli olmaları ve kendilerini korumaları gerekir. Bu dönemde çocuklarımıza da sahip çıkmalı, onların korunmasına da fazlasıyla özen göstermeliyiz.

Kişilerin dış dünyaya göstermedikleri gizli amaçları olabilir. Çıkarları içinde yanınızda olan insanlarda gelebilecek zararlara karşı temkinli olmalıyız.

Spekülatif haberlerden kaynaklanabilecek maddi kayıplar yaşanabilir.

Satürn Uranüs karesi uzun zamandan beri bizlere geçmişle şimdiki anın, yeni ile eskinin arasında kalacağımız sinyalini veriyor.

Başaramama korkusu ve karamsarlığın dertleri çoğaltıcı etkisi vardır. Aşırılıktan uzak durup hayatımızın dengede olmasına dikkat göstermeliyiz.

Önümüzdeki zaman dilimi doğru yönetilirse bir problem olmaz.

Sevgiyle.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Akrepburcundagüneştutulması

#Akrepburcundaparçalıgüneştutulması

#güneştutulması

#astrolojigünlüğü

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This