Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AKREP BURCUNDA AY TUTULMASI

tarafından | May 10, 2022 | Astroloji | 0 yorum

16 Mayıs 2022 günü 25 derece Akrep burcunda tam ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmanın zorlayıcı etkileri olacağını belirtmek isterim. Fakat sistem dualite üzerine çalışır. Elbette birine iyi gelen bir diğerine kötü gelecektir. Hayatımıza davet edeceğimiz olayların tohumu geçmişteki düşünce ve davranışlarımızın bir sonucudur.

Bu dönemde dikkat edilmesi gereken en önemli konu başkasının ya da başkalarının galeyanıyla harekete geçmemek. Her ne olursa olsun dinleyin, araştırın, sonunu düşünün ve asla düşünmeden kendinizi ortaya atmayın. Her adımın zamanlamasına lütfen dikkat edin, erken ya da geç harekete geçmeyin.

Sonunu düşünmeden yazılan, söylenen, dil ile yapılan hatalar kişinin aleyhine dönebilir. Bundan dolayı dedikodudan, boş konuşmalardan, emin olmadığımız, gerçeği yansıtmayan haberlerden uzak durmalı. Aksi takdirde hukuki olarak maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. Mümkün olduğunca dinlemeli, tartışmadan, kavgadan uzak durmalı, dilimize ve elimize mukayyet olmalıyız.

Tüm dünyada liderlerle ilgili problemlerin gündeme gelmesiyle beraber bir kaos, bir başkaldırı ve belirsizliğe yönelim olacak. Önümüzdeki altı aylık dönemde savaş riski devam edecek. Krallar, kraliçeler, devlet adamları ve otoriteyle ilgili pek de iyi olmayan önemli gelişmeler yaşanabilir.

Dünyada köle-efendi ilişkilerine direnmek, ırkların ayaklanması, başkaldırı ve devrimci mücadeleler önümüzdeki günlerin en önemli konuları olacaktır.

Otoriteye karşı durma iradesi, nefret söylemleri, savaş, katliam, patlama, yangın, zehirli hava, zehirlenmeler, işgal, suikast girişimleri gerçekleşebilir. Ayrıca dini ve felsefi anlaşmazlıklar huzur kaçırabilir. Yurtdışı, üniversite, yüksek eğitim kurumları ve dini konularda otorite konumundaki kişiler ve yerlerle ilgili sorunlar doğabilir. Önceden tasarlanmış, tehlikeli ve kasti birtakım pusu ve tuzaklara karşı sağduyulu ve temkinli olunmalı.

Petrol ve petrol kaynaklarıyla ilgili problemler, petrol gemilerinde yangın ve okyanuslarda kaza riski olasılığı görülmekte.

Ülkemizde siyaset arenasında güç savaşları, umulan başarıyı vermeyecek. Politik değişim ve dönüşümler gerçekleşecek.

Ekonomik göstergelerin değişken ve kırılgan olduğunu aklımızdan çıkartmayalım. Finansal yatırımlarda tutarsızlıklar görülebilir. Maddi gelir, eşin maddi geliri, ortak kullanılan mallar ve bunlardan gelecek olan maddi gelirler, bankalar, senet, kredi, vergi, tahvil, bono ve borçlar konusunda gecikme, zarar ve zorluklarla karşılaşabiliriz. Kişi ve kurumları ilgilendiren iflas ve ipotek konuları artabilir. Maddi konularda olumsuzlukların artması derin korkuları beraberinde getirebilir.

Geçmişte biten ilişkilerin yeniden canlanması gündeme gelse de yaşanması ve tamamlanması gereken yaşanacak ve gelen, geldiği gibi bitecek. Ayrılık ve boşanmalara sebep olabilecek gizli aşk ilişkileri gündeme bomba gibi düşecek.  

Aile içinde ve eşlerin aileleri arasında gerilim ve anlaşmazlıklar yakın aile bireyleri, akrabalarla ilgili konular söz konusu olabilir.

Boğaz hastalıkları, bademcik, akciğer ve solunum problemleri, alerji, astım, nefes darlığı ve gözlerle ilgili hastalıklar ön plana çıkabilir.

Denizde veya karada oluşabilecek büyük fırtına ve yağmurlar uçak, tren ve gemi kazalarına yol açabilir. Bu tutulmayla beraber dünyada önemli depremler gündeme gelebilir. Yine bu dönemde uzayla ilgili enteresan olağanüstü doğa olaylarına da şahit olabiliriz.

Tarımsal ürün ve gıdalarda azalma devam edecek.

Suça eğilim, hırsızlık, tabu olabilecek cinsel konular, yalan haber konularında artış görülebilir.

Aynı zamanda Jüpiter 11 Mayıs 2022 günü saat 02.22 itibariyle Koç burcuna geçiş yapacak. Jüpiter yapısı itibariyle iyicildir. Bolluk, bereket ve iyimserlikle anılır, fakat bulunduğu ortamı genişletir, büyütür. Koç burcu yeni başlangıçları temsil eder. Şımarık bir çocuk gibidir; sabırsız, düşünmeden hareket eden, bağımsızlığına düşkün… Jüpiter’in bu konumu aklımıza koyduğumuz her alanda enerjimizin ve hareketliliğimizin tavan yapacağını gösterir.  Özgüvenimizi, cesaretimizi arttırabilir ve hayallerimizi gerçekleştirebilme şansı verir. Bu dönemde kişilerin karşısına hiç umulmayan fırsatlar çıkabilir ya da kişiler bu fırsatları kendileri yaratabilir.

Unutulmamalıdır ki, “Hayalini kurabileceğimiz olayları gerçekleştirebiliriz, rüyaları değil”…

İsteklerimize abartmadan, başka işlere dağılmadan, dengeli bir şekilde yürüdüğümüzde ulaşabiliriz. Atılımların zamanlamasına, dikkatsizliğe, aşırı hıza, inançlardaki fanatizme dikkat edilmeli.

Etik değerlerden, doğruluk ve dürüstlükten ayrılan her kim olursa olsun mevki ve saygınlığını yitirecek. İyinin karşılığı iyilik, kötülüğün karşılığı ise bedel olarak karşımıza çıkacak.

Sabır ile başarılar elde etme potansiyelimiz çok yüksek. Bu tutulmanın birçok kişiye şans olarak döneceğini söyleyebilirim. Belki ilk bakışta şanslı olduğumuzu fark etmesek de gizli bir elin, gücün ya da enerjinin bizleri hiç bilmediğimiz olaylardan koruyacağını bilmenizi isterim. Bu dönemde değişime kapıları açmak, zorlukların azalmasını sağlayacak.

Hedefe giderken yön kaybetme, kafa karışıklığı,  dağılma, dağınıklık, maymun iştahlılık, girişimde bulunup arkasını getirmemek, sorumluluklarda kaçma gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Mevlana’nın dediği gibi her şerde bir hayır, her hayırda da bir şer saklıdır.

Sevgiyle,

Aşkım Güney        

#Astroloji

#Astrology

#Aytutulması

#Akrepburcundadolunay

#AşkımGüney

JÜPİTER KOÇ BURCUNDA

Sevgiyle,

Aşkım Güney        

#Astroloji

#Astrology

#Jüpiterkoçburcunda

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This